0
ورود به حساب کاربری ثبت نام FA
PersianEnglishKurdish
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پوکر آنلاین پاسور تخته نرد بازی انفجار مونتی کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
International Clubs
UEFA Champions League, Knockout stage
Juventus FC
-
-
Olympique Lyonnais
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Manchester City FC
-
-
Real Madrid
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Iran
لیگ برتر خلیج فارس
Persepolis FC
۰
۱
ذوب آهن
Finished
۲۰:۳۰
Russia
Super Cup
FK Zenit ST Petersburg
۲
۱
FK Lokomotiv Moscow
Finished
۲۰:۳۰
Qatar
Stars League
AL Gharafa
۲
۲
Al-Khor
Finished
۱۸:۰۰
AL Shahaniya
۰
۰
Qatar SC
Finished
۲۰:۱۵
Australia
A-League
Western United FC
۵
۳
Western Sydney Wanderers FC
Finished
۱۴:۰۰
Spain
LaLiga 2
RC Deportivo La Coruna
-
-
Fuenlabrada CF
inprogress
۲۲:۳۰
Switzerland
Super League, Relegation/Promotion Playoffs
FC Vaduz
-
-
FC Thun
inprogress
۲۰:۴۵
China
Chinese Super League
Wuhan Zall FC
۲
۱
Shijiazhuang Ever Bright FC
Finished
۱۴:۳۰
Hebei China Fortune
۲
۲
Chongqing Lifan
Finished
۱۶:۳۰
Latvia
Virsliga
Riga FC
-
-
FK Jelgava
inprogress
۲۱:۳۰
FK Tukums 2000/Tss
۲
۳
Valmiera FK
Finished
۱۹:۳۰
FK Metta / LU
۱
۴
BFC Daugavpils
Finished
۱۹:۳۰
Estonia
Premium Liiga
FC Flora Tallinn
-
-
FC Kuressaare
inprogress
۲۱:۰۰
Mexico
Liga MX, Apertura
Club Tijuana De Caliente
۰
۰
Tigres Uanl
Finished
۰۶:۳۶
CF Pachuca
۱
۰
Queretaro FC
Finished
۰۴:۳۰
Lithuania
A Lyga
Vilnius FK Zalgiris
۱
۰
FK Banga Gargzdai
Finished
۱۹:۳۰
FK Kauno Zalgiris
-
-
Suduva Marijampole
inprogress
۲۱:۳۰
Bulgaria
First Professional League
FC CSKA 1948
-
-
PFC CSKA Sofia
inprogress
۲۱:۳۰
Ireland
Premier Division
ST Patricks Athletic
-
-
Finn Harps
بازی شروع نشده است
۲۳:۱۵
Bohemians Dublin
-
-
Dundalk FC
inprogress
۲۱:۱۵
USA
MLS is Back Tournament, Knockout stage
Orlando City SC
۳
۱
Minnesota United FC
Finished
۰۵:۴۴
Korea Republic
K-League 1
FC Seoul
۲
۰
Gangwon FC
Finished
۱۵:۳۰
Sweden
Superettan
GIF Sundsvall
-
-
Ljungskile SK
inprogress
۲۱:۳۰
Vasteraas SK
-
-
IK Brage
inprogress
۲۱:۳۰
Osters IF
-
-
Akropolis IF
inprogress
۲۱:۳۰
Norway
Toppserien, Women
Valerenga IF
۱
۱
Kolbotn
Finished
۲۰:۳۰
Roea
۰
۱
Avaldsnes
Finished
۲۰:۳۰
Simulated Reality League
Copa Libertadores Playoffs SRL
America De Cali Srl
۰
۱
CA River Plate Srl
Finished
۰۲:۴۵
Bosnia & Herzegovina
لیگ برتر
FK Borac Banja Luka
-
-
FK Sloboda Tuzla
inprogress
۲۱:۳۰
FK Radnik Bijeljina
۰
۲
FK Zeljeznicar
Finished
۱۹:۳۰
Russia
Zone Moscow
SSH 75
۵
۱
Lokomotiv-m-lfk
Finished
۱۳:۳۰
Zelenograd
-
-
Letniy Dozhdik
Finished
۱۸:۳۰
Afk Geraklion Moscow
-
-
FC FSM Moscow
inprogress
۱۷:۳۰
.fc Sachalinets
-
-
Rodina-2
inprogress
۱۸:۳۰
Setun Kuntsevo
-
-
Burevestnik
Finished
۱۹:۳۰
Ireland
First Division
University College Dublin
-
-
Shamrock Rovers II
بازی شروع نشده است
۲۳:۱۵
Drogheda United FC
-
-
Bray Wanderers
بازی شروع نشده است
۲۳:۱۵
Wexford
-
-
Cabinteely FC
بازی شروع نشده است
۲۳:۱۵
Australia
Brisbane Capital League 1 Reserve
Brisbane Athletic FC Reserves
۱
۲
Virginia United Reserve
Finished
۱۳:۰۰
Bahrain
لیگ برتر
Al-Muharraq SC
۱
۱
AL Hidd
Finished
۲۰:۳۰
Al-Rifaa
۳
۱
Manama Club
Finished
۲۰:۳۰
Al-Ahli SC Manama
۳
۰
AL Hala
Finished
۲۰:۳۰
Czech Republic
Krajsky prebor
Ivancice
-
-
Sk Lisen B
Finished
۲۰:۳۰
Chocen
۳
۳
Moravska Trebova
Finished
۲۰:۳۰
Bosonohy
-
-
FC Kurim
Finished
۲۰:۳۰
Simulated Reality League
K-League 1 SRL
FC Seoul (SRL)
۲
۱
Gangwon FC (SRL)
Finished
۰۹:۳۰
Austria Amateur
Regionalliga Tirol
SV Worgl
-
-
FC Wacker Innsbruck II
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
SC Imst 1933
-
-
WSG Swarovski Wattens
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
SV Telfs
-
-
SV Hall
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Austria Amateur
Regionalliga Salzburg
TSV ST Johann
-
-
SK Bischofshofen
inprogress
۲۱:۳۰
Simulated Reality League
UEFA Champions League SRL
Juventus Turin Srl
۲
۱
Olympique Lyonnais Srl
Finished
۱۹:۳۰
Manchester City Srl
۲
۲
Real Madrid Srl
Finished
۱۹:۳۰
Australia
Gold Coast Veto League 1 Reserve
Bond Bullsharks
۱
۴
Runaway Bay Reverse
Finished
۱۲:۴۵
International Clubs
Club Friendly Games
FC Viktoria Plzen
۱
۰
SCR Altach
Finished
۱۹:۳۰
FC Stadlau
-
-
USC Indat Rohrbach
Finished
۲۰:۳۰
NK Imotski
-
-
Nk Mracaj Runovic
Finished
۱۹:۱۵
SC Kalsdorf
-
-
SV Lebring
inprogress
۲۱:۳۰
First Vienna FC 1894
-
-
SK Rapid Wien II
Finished
۲۰:۳۰
1. FC Schweinfurt 05
-
-
ATSV 1898 Erlangen
inprogress
۲۱:۳۰
Deutschlandsberger Sportclub
۴
۰
SV Frauental
Finished
۲۱:۰۰
FC Rapid
-
-
FC Banik Ostrava
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
SK Rapid Wien
-
-
FC Banik Ostrava
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
GFK Ohrid
-
-
FK Drita Bogovinje
inprogress
۲۰:۰۰
Kustosija
-
-
NK Medimurje Cakovec
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
SD Videm
-
-
NK Aluminij Kidricevo
Finished
۲۰:۳۰
Nk Tresnjevka
-
-
Gnk Dinamo Zagreb II
Finished
۲۰:۳۰
SPVG Frechen 20
-
-
Borussia Monchengladbach II
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
Union Gurten
-
-
TSV Buchbach
inprogress
۲۱:۳۰
TUS Bad Gleichenberg
-
-
SC Furstenfeld
inprogress
۲۱:۳۰
SV Donau
-
-
Admira Wacker II
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
SV Wanne 11
-
-
SpVgg Erkenschwick
inprogress
۲۱:۴۵
1. Fc Bisamberg
-
-
WAF Vorwarts Brigittenau
inprogress
۲۲:۰۰
1. Fc Bisamberg
-
-
Fc Brigittenau
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
TSV Schott Mainz
-
-
Fc Speyer 09
inprogress
۲۲:۰۰
1. FC Gievenbeck 1949
-
-
FC Bocholt 1900
inprogress
۲۲:۰۰
Czech Republic
Divize E
Hermanice
-
-
MFK Vitkovice
Finished
۱۹:۳۰
Estonia
II Liiga Louna/Lääs
Raplamaa JK
-
-
Harju JK Laagri
Finished
۲۰:۳۰
JK Piraaja Tallinn
-
-
Viimsi JK II
بازی شروع نشده است
۲۱:۱۵
Saudi Arabia
Division 1
Jeddah Club
-
-
AL Jeel
inprogress
۲۱:۰۵
AL Taqadom FC
-
-
AL Thoqbah Club
inprogress
۲۰:۵۵
International Clubs
Eredivisie Comeback Tournament
FC Emmen
-
-
SC Cambuur
inprogress
۲۱:۱۵
Finland Amateur
3 Division South 1
HPS
-
-
Herto
Finished
۲۰:۳۰
Georgia
Erovnuli Liga
FC Merani Tbilisi
-
-
FC Dinamo Tbilisi
inprogress
۲۱:۳۰
Faroe Islands
لیگ برتر
AB Argir
-
-
Skala IF
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Russia
Zone Golden Ring
Agat Gavrilov-yam
-
-
Fakel Kirov
Finished
۱۹:۳۰
Morocco
Botola
CR Khemis Zemamra
-
-
Hassania Union Sport Agadir
inprogress
۲۱:۳۰
RSB Berkane
۲
۱
Wydad Athletic Club Casablanca
Finished
۰۱:۳۰
Sweden
Damallsvenskan, Women
IK Uppsala Fotboll
-
-
FC Rosengard
inprogress
۲۱:۳۰
Austria Amateur
Kärnten Unterliga Ost
Annabichler SV
-
-
SV Donau Klagenfurt
Finished
۲۰:۳۰
Australia
Brisbane Capital League 1
Brisbane Athletic FC
۴
۱
Virginia United
Finished
۱۵:۰۰
Australia
Gold Coast Veto League 1
Bond Bullsharks
۳
۲
Runaway Bay
Finished
۱۴:۳۰
Estonia
Esiliiga
Parnu Jalgpalliklubi
-
-
Tartu JK Tammeka U21
inprogress
۲۲:۰۰
International Clubs
Club Friendly Games, Women
ADO Den Haag
-
-
Oud-Heverlee Leuven
Finished
۱۹:۳۰
Slovakia
3. Liga
SFM Senec
-
-
PSC Pezinok
inprogress
۲۱:۰۰
Finland Amateur
3 Division West Group A
AIFK Turku
-
-
Eupa
inprogress
۲۱:۰۰
Sweden
Division 1, Sodra
Lindome Gif
-
-
Utsiktens BK
inprogress
۲۱:۳۰
Brazil
Brasileiro Serie B
Cruzeiro EC MG
-
-
Parana Clube PR
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Avai FC SC
-
-
America FC MG
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
CS Alagoano AL
-
-
Nautico PE
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
AA Ponte Preta SP
-
-
Figueirense FC SC
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Oeste FC SP
-
-
Sampaio Correa FC MA
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Operario Ferroviario EC PR
-
-
Botafogo FC SP
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
EC Juventude RS
-
-
Guarani FC SP
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
EC Vitoria BA
-
-
Gremio Esportivo Brasil RS
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
AD Confianca SE
-
-
Chapecoense SC
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Cuiaba EC MT
-
-
CR Brasil AL
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Mongolia
Premier League
Khangarid
-
-
Gepro Fc
بازی شروع نشده است
۱۲:۳۰
Athletic 220
-
-
Ub Mazaalainuud
بازی شروع نشده است
۱۵:۳۰
Russia
Youth League
FK Spartak Moscow
-
-
PFK Sochi Youth
بازی شروع نشده است
۱۴:۳۰
FK Tambov
-
-
FK Rostov
بازی شروع نشده است
۱۴:۳۰
Rubin Kazan
-
-
Lokomotiv Moscow
بازی شروع نشده است
۱۴:۳۰
Arsenal Tula
-
-
FC Akhmat Grozny
بازی شروع نشده است
۱۴:۳۰
Rotor Volgograd
-
-
FK Zenit ST Petersburg
بازی شروع نشده است
۱۴:۳۰
FK Ufa
-
-
FK Krasnodar
بازی شروع نشده است
۱۴:۳۰
Ural Ekaterinburg
-
-
Dinamo Moscow
بازی شروع نشده است
۱۴:۳۰
Khimki
-
-
CSKA Moscow
بازی شروع نشده است
۱۴:۳۰
Georgia
Erovnuli Liga 2
Merani Martvili
-
-
FC Shukura Kobuleti
بازی شروع نشده است
۱۵:۳۰
Singapore
لیگ برتر
Lion City Sailors FC
-
-
Tampines Rovers FC
Cancelled
۱۶:۱۵
Brunei Dpmm FC
-
-
Young Lions FC
Cancelled
۱۶:۴۵
Russia
Moscow Championship
Kuntsevo
-
-
Torpedo-m
Finished
۱۹:۳۰
Peru
Primera Division, Clausura
CD Usmp
-
-
Deportivo Llacuabamba
Cancelled
۲۱:۳۰
Alianza Lima
-
-
Ayacucho FC
Cancelled
۲۱:۳۰
Academia Cantolao
-
-
Carlos Mannucci
Cancelled
۲۱:۳۰
Sport Boys Association
-
-
Atlético Grau
Cancelled
۲۱:۳۰
FC Carlos Stein
-
-
Deportivo Municipal
Cancelled
۲۱:۳۰
Universidad Cesar Vallejo
-
-
Universitario De Deportes
Cancelled
۲۱:۳۰
UTC De Cajamarca
-
-
EM Deportivo Binacional
Cancelled
۲۱:۳۰
Sport Huancayo
-
-
Sporting Cristal
Cancelled
۲۱:۳۰
FBC Melgar
-
-
Cusco FC
Cancelled
۲۱:۳۰
Club Sportivo Cienciano
-
-
Alianza Universidad De Huanuco
Cancelled
۲۱:۳۰
Ireland
Leinster Senior League, Senior Division
Inchicore Athletic FC
-
-
Dublin University FC
inprogress
۲۲:۳۰
Blackrock College Afc
-
-
St Jamess Gate FC
بازی شروع نشده است
۲۳:۱۵